sandbag-kosik-zahlavi
košík je prázdný

Ohlasy a realizace

Paní Renata věděla přesně co chce: 2-barevný Target Carabu v barvách 81 a 92. Carabu 92 sice nemáme ve standardní nabídce, ale přesto to pro nás nebyl problém zařídit.
Jsme maximálně spokojení. Ze stejné látky máme i sedací soupravu a jde odstanit skvrny všeho druhu. Danečka na pytel občas "odkládáme", dokud neleze, nemám strach, že by se nám někam odkutálel. Tomášek pytel testuje velmi důkladně. Pořád po něm leze i s bačkůrkami, skáče na něj (i s rozběhem, má 17 kg), různě ho popotahuje, přikrývá se s ním. SUPER
Renata Ch., Jihlava
od paní Renaty 1.foto od paní Renaty 2.foto od paní Renaty 3.foto
Do divadelní hry "Vše o ženách" brněnského divadelního souboru Amadis jsme věnovali několik pytlů.
Amadis 1.foto Amadis 2.foto Amadis 3.foto Amadis 4.foto Amadis 5.foto Amadis 6.foto Amadis 7.foto Amadis 8.foto
Jazykové učebny ZŠ T. G. Masaryka Český Krumlov
ZŠ TGM 1.foto ZŠ TGM 2.foto ZŠ TGM 3.foto
foto: © ZŠ T. G. Masaryka Český Krumlov
Dobrý den, děkuji za rychlé a bezproblémové dodání zboží. Posezení je skvělé, Všem vřele doporučím a ještě jednou děkuji.
Tomáš Š., Třešť
Marketingová akce Granko. 20x Barrel a potisk.
Granko akce 1.foto Granko akce 2.foto Granko akce 3.foto Granko akce 4.foto
Paní Vlachová děkuji předem za zaslanou náplň do vaků. Jinak jsem Vám chtěla poděkovat, protože vaky mají velký úspěch, už se nechalo inspiovat několi známých... Takže jsem ráda , že můžu takto podpořit fungující značku...a ochotnou službu...díky a přeji příjemný rok a hodně spokojených zákazníků jako jsem já... :)
Karolína K., Praha
Dobrý večer, paní Vlachová, dovolte mi Vás pozdravit tentokrát z Bratislavy, mého současného pracovního působiště. Zásilka nakonec včas nedorazila, ale i tak jsme si užili společně s přáteli příjemný večer. Divadelní představení "Akvabely", za kterým jsme jeli až do Hradce Králové, se nám všem moc líbilo a tyto dojmy daly zapomenout na liknavost služeb České pošty :-) Zmiňovaný večer se také nezapomenutelně zapsal do paměťových cest české kamufláže našemu Targetovi...nejednou musel čelit váze tří dospělých osob a jednoho skřítečka (Aničky). Ve zdraví se se vším vyrovnal a snad i proto se už nekrčí někde v koutě našeho budoucího obývacího pokoje, nýbrž důstojně naparuje vedle služebně mladšího Solida. Na závěr jsme pro Vás a vašeho manžela přichystali malé fotografické překvapení. Společně se skřítečkem (Aničkou :-) jsme především pro reklamní účely nafotili exkluzivní kolekci fotografií, se kterou můžete nakládat dle vašich potřeb. Honoráře za tuto unikátní kolekci se společně se skřítečkem vzdáváme ve prospěch rozvoje a podpory prodeje Sandbagů v ČR a celé Evropské Unii. Přejeme Vám příjemný den a spousty dalších spokojených zákazníků, Marek a Anička (skříteček :-)
zákazníci M+A 1.foto zákazníci M+A 2.foto zákazníci M+A 3.foto
Paní Hana nám v našich začátcích propůjčila s důvěrou své děti a vznikla tak první sada snímků, které jsme použili na www. Ač to tak nevypadá, tak děti focení přežili a navzájem se neuškrtili.
u paní Hany 1.foto u paní Hany 2.foto u paní Hany 3.foto u paní Hany 4.foto u paní Hany 5.foto
fin-bar-1 fin-bar-2 ©2005-2009 Sandbag - Mgr. Barbora Vlachová | Obchodní podmínky | Reklamační řád | Partneři | Uvedené ceny jsou koncové. Nejsme plátci DPH